Shitet Shtëpia 350m² në 5 ari Truall në Kalabri

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 23/09/2023 08:32.
Çmimi: 230 000 € 230 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtepia e re 350m² në 5 ari truall te shkolla "7 Marsi" në lagjen Kalabria, ish Emshir. Shtëpia është 3 katëshe, ka pozitë shumë të mirë në lagje, hapësirë të organizuar shumë mirë. Shtepia ka këtë renditje:
Bodrumi dhe Garazha
Kati i parë:
- Lokale, depo, banjo.
Kati i dytë:
- sallon i madh, kuzhinë me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor,
ballkona.
Kati i tretë:
- 4 dhoma gjumi, banjo, koridor, ballkon.
Shtëpia ka izolim të mirë, ka bunarin, gjelbërim dhe pemë të ndryshme, ujë dhe kanalizim.
Çmimi sipas marveshjes

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com