Zbritje Dhoma Gjumit 550 euro,Viber +38649152077

Është publikuar nga Art-Dizajn me datën 28/09/2017 22:55.
Çmimi: 550 € 550 €

prodhojm gjitha llojet e mobiljeve gjindemi ne ferizaj
tel +37744152077 viber &+38649152077 viber
secila dhom e gjumit e ka qmimin ne foto
per me shum na kontaktoni ne telefon
transporti dhe montimi falas ne gjith kosoven
Moberia Art Dizajn Ferizaj
bejm transportin edhe per Zvicer