shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

Është publikuar nga valdrin me datën 26/04/2017 22:41.
Çmimi: 0 € -
Viti: 2002 Kilometra: 199 999
Karburant: Tjetër Marrshi: Manual

shes ndrrusin e shpejtesive ( menjaqin ) eshte per pezho partner,ndrrim i mundshem me donje send nese me konvenon,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.