shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir

Është publikuar nga valdrin me datën 02/06/2017 22:24.
Çmimi: 0 € -

shes agregatin e vogel,eshte ne gjendje shum te mir,shum i ruajtur dhe pak i perdorur,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.