shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir

Është publikuar nga valdrin me datën 30/05/2017 19:01.
Çmimi: 0 € -

shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir,ashte shum i ruajtur,pak i perdorur,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195