Opel zafira 2.0

Është publikuar nga Opel Zafira me datën 14/03/2017 17:09.
Çmimi: 5 100 €
Viti: 2004 Kilometra: 150 000
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

Shitet vetura opel zafira pa asnje defektt vetura posedon klim gjyr hiri metalike esp abes alofelga eshte me zingjir jo me rryp vetura eshte ne gjendje te mir optike dhe teknike ka rexhestrim deri te 11muj pres bleres serioz