Shiten 6.67 ari Truall në Lagjen Dragodani

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 23/04/2019 19:37.
Çmimi: 250 000 € 250 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shiten 6.67 ari Truall mbrapa objektit të Pandora Tower, afër shkallëve të Dragodanit. Vendi është i banuar dhe është shumë i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe plotëson të gjitha kushtet për jetesë. Lejohet ndërtimi për P+3 Etazha. Trualli ka dokumentacion të rregullt me fletë poseduese.
Çmimi 250.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com