Buss

Është publikuar nga Emrush me datën 05/01/2016 11:17.
Çmimi: 5 300 €
Trego distancën(Mitrovica V.)

Shes autobusin ne gjendje te rregullt viti prodhimit 92 autobusin osht I rujtun Brenda dhe jasht hargjimet te vogla I qlajmrum osht si duket foto osht edhe live ju mirpresim