Shiten 5 ari Truall në Hajvali

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 15/07/2019 12:44.
Çmimi: 8 000 € 8 000 €
Trego distancën(Prishtinë)


Shiten 5 ari truall mbrapa Spitalit Amerikan në Hajvali. Trualli është i përshtatshëm për jetesë dhe plotëson të gjitha kushtet. Trualli është me dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturën e nevojshme, ujin, kanalizimin dhe rrymën.
Çmimi është fiks 8.000 euro për ari.
Pranohet edhe ndërrim me banesë në Prishtinë.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com