SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 10/12/2019 10:33.
Çmimi: 800 € 800 €
Trego distancën(Prishtinë)

LESHOJ SHTEPINE ME QERA NE LAGJEN “NIC’ NE VETERNIK ME SIP. 240M E PAMOBILUAR.
PERDHESA : SALLONI, KUZHINA PLUS NJE KUZHINE E VOGEL NDIHMESE, NJE BANJO ME XHAKUZI DHE NJE BALLKON.KATI I PARE : TRI DHOMA GJUMI, DY BANJO NJERA PREJ TE CILAVE ESHTE E LIDHUR ME NJEREN PREJ DHOMAVE TE GJUMIT DHE TRE BALLKONE.
NENKULMI I RREGULLUAR DHE IZOLUAR E QE ESHTE I PERSHTATSHEM PER FITNESS, ZYRE APO DICKA NGJASHEM.
KA PARKINGUN PER SE PAKU DY VETURA DHE KOPSHTIN E RETHUAR .
UJE 24H, KA REZERVOARIN E UJIT (1000LITRA I CILI ESHTE I VENDOSUR NEN TOKE) DHE BUNARIN QE KRYESISHT PERDORET PER UJITJE TE KOPSHTIT, LARJE TE MAKINES APO DIC TJETER..
NXEMJE QENDRORE ME RRYME DHE ME DRUNJE PERMES TE KAMINIT..POASHTU DYSHEMEJA NE PERDHESE ESHTE ME NGROHJE.
IZOLIMI NE MURET E JASHTME ME TRASHESI 8CM, DYSHEMEJA ME PARKET BUNGU 2 CM, DYERT JANE TE PRODHIMIT GJERMAN, ROLETAT TE ALUMINIT NEPER TE GJITHA DYERT DHE DRITARET E SHTEPISE.
KA ALARM, KABLLOVIK, WI-FI, ANTENE SATELITORE, DRITA EMERGJENTE, ETJ…

CMIMI I QIRASE 800€.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com