LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 10/12/2019 10:33.
Çmimi: 1 000 € 1 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA. SIPERFAQJA 150M2.
KATI 1:SALLON ME KUZHINE, SHPAJZ BANJO.
KATI 2: TRI DHOMA SECILA ME BALLKON, BANJO
NGROHJE QENDRORE ME PELET OSE KAMIN, REZERVOAR UJI 24 ORE.
LOKACIONI: SOFALI AFER PARKUT TE GERMISE
QIRAJA: 1000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com