SHTEPI 240 M2 ME QIRA TE URA NEN KODREN E TRIMAVE

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 10/12/2019 10:33.
Çmimi: 600 € -
Trego distancën(Prishtinë)

SHTEPI 240 M2 ME QIRA TE URA NEN KODREN E TRIMAVE. SHTEPIA KA TRE KATE:
KATI 1: DYQAN I VOGEL, NJE DHOME DITE, KUZHINE DHE BANJO,
KATI 2: DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.
KATI 3: DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com