SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT ```

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 11/08/2020 05:07.
Çmimi: 550 000 € -
Trego distancën(Prishtinë)

BODRUM
KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
GARAZHE
TRUALLII: 350M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).


LESHOHET ME QIRA 2000€
ÇMIMI: 550,000EURO.
PRANOJME KOMPENZIM DERI 50% TE VLERES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com