SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFE

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 10/12/2019 10:33.
Çmimi: 3 000 € 400 €
Trego distancën(Prishtinë)

SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFER AUK .
BODRUM DHE OBORR
KATI 1: SALLON, KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
PARKING PER VETURA

TRUALLII: 500M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).

QIRAJA: 3000EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com