SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN MATI - PRISHTINE, ```

Është publikuar nga Prona PLUS me datën 10/12/2019 10:33.
Çmimi: 175 000 € 175 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN MATI - PRISHTINE, SIPERFAQJA E PERGJITHSHME E SHTEPISE ESHTE RRETH 300M2, E NDERTUAR NE TRUALLIN RRETH 500M2.
SHTEPI KA KETE STRUKTURE:
PERDHESA: GARAZHE DHE BODRUM 100M2.
KATI I PARE: SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.
KATI I DYTE: : SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.
NENKULMI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com